Druhy reklamy

Všeobecne o reklamných plochách:

Spôsobov, ako zaujať vo svete reklamy je viacero, avšak nesprávne zvolený typ propagácie sa môže minúť želanému výsledku. Okrem médií pomáhajú dostať sa do povedomia čo najširšej verejnosti tiež veľké reklamné plochy ako sú billboardy, bigboardy, citylight vitríny aj reklamné bannery (plachty). Nechajte vyniknúť svoj biznis ešte dnes a stavte na veľkosť reklamy! Lukratívna poloha a kvalitné prevedenie reklamného nosiča sú čerešničkou, vďaka ktorej vaša reklama zahrá na tú “správnu strunu”.


Billboardy

Billboard patrí k najrozšírenejším druhom outdoorovej reklamy. Zaujme vodičov aj chodcov, teda jeho dosah je mimoriadne veľký. Väčšinou býva umiestnený pri hlavných komunikáciách, križovatkách, ako aj pri nákupných centrách- jednoducho všade tam, kde sa premelie množstvo ľudí. Ak chcete zviditeľniť svoj produkt, služby, prilákať čo najviac ľudí na podujatie ktoré organizujete, billboard je pre vás tou správnou voľbou. Nosiče sú tiež skvelým médiom na spropagovanie sezónnych kampaní.

Upútajte pozornosť na svoj biznis ešte dnes!

 

Bigboardy

Outdoorová reklama, ktorá má vďaka svojej veľkosti a štýlovému nočnému osvetleniu dosah 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Bigboardy sú umiestňované v lukratívnych lokalitách, v mestách, pri hlavných cestných ťahoch a obchvatoch. Bigboard je ideálnym riešením cieleným na propagáciu konkrétneho produktu. Reklamné nosiče navyše poskytujú možnosť vyniknúť kreatívnym nadstavbám (rotujúce časti, upevnené predmety, atď.).

 

CLV – citylighty

Mimoriadne obľúbený reklamný nosič, ktorý nájdete tak v interiéri, ako aj exteriéri. Nájdete ich priamo v meste, v blízkosti ale aj vo vnútri nákupných centier, populárne sú CLV osádzané do zeme na autobusových zastávkach. Vlastné podsvietenie LED diódami zabezpečuje city light (alebo city lightvitrine) nosičom jedinečný dizajn a lepší dosah na cieľovú skupinu. Môže byť jednostranný alebo dvojstranný, čo dáva priestor na zefektívnenie propagácie reklamného obsahu.

 

Reklamné plachty

Reklamné plachty, alebo inak bannery sú vyrobené z flexibilného a odolného materiálu, takže sú vhodné tak do vnútorných, ako aj vonkajších priestorov. Ide o najlacnejší druh prezentácie vôbec. Medzi najväčšie výhody tohto druhu reklamy patrí jeho univerzálnosť, dlhá životnosť a flexibilita- banner je rolovateľný, umývateľný a jeho rozmery viac-menej neobmedzené. Rovnako konečná montáž reklamy je mimoriadne jednoduchá vďaka okám na prichytenie. Umiestniť reklamnú plachtu možno na budovu, zábradlie, firemný večierok, futbalový turnaj, koncert, jednoducho kamkoľvek.

 

Reklamné predmety, vizitky, polepy

Cieľom reklamy je upútať, odlíšiť sa a zaujať. Dobrej reklame však vždy predchádza profesionálna propagácia spoločnosti. Buďte originálni a dajte o sebe vedieť kvalitne a dizajnovo prepracovanými vizitkami! Odlíšte sa od ostatných jedinečným polepom (interiéry, výklady, vozidlá,...)! Zanechajte dobrý dojem reklamnými predmetmi, ktoré sú zároveň aj skvelým darčekom pre zákazníkov či obchodných partnerov! Použitie tých najmodernejších technológií je samozrejmosťou a zárukou tej najvyššej kvality.   


Médiá (TV, rádio)

Televízia a rozhlas (rádiá) sú v záplave online technológií ešte aj dnes považované za najefektívnejšie reklamné médiá vôbec. Ich najväčšou devízou je vysoká sledovanosť/počúvateľnosť, a teda aj masový dosah na verejnosť. Výskumy ukazujú, že zahrnutie TV reklamy do akejkoľvek kampane zvyšuje jej účinnosť hneď niekoľkonásobne a vytvára tak najvyššie zisky spomedzi všetkých druhov médií. Kombinácia zvuku, obrazu a pohybu má mimoriadny vplyv na propagovanú značku, čo možno využiť pri akomkoľvek produkte či službách. Naproti tomu, najväčšou devízou reklamy vysielanej v rádiách sú nízke náklady, emocionálne pôsobenie a už spomínaná masovosť počúvania.  


Tlačoviny

Potrebujete vzbudiť záujem a predať svoj produkt alebo službu? S pomocou pútavých reklamných tlačovín to bude hračka. Tento druh reklamy je najuniverzálnejší a poukazuje hlavne na informácie o danom výrobku, ktoré sa klient snaží vyzdvihnúť. Letáky, plagáty,plátna, brožúry, prospekty, samolepky, etikety, pozvánky, textílie a pod. sú ideálnou formou propagácie výrobkov akéhokoľvek charakteru. Použitie špičkových strojov, profesionálna grafická úprava a najmodernejšie technológie sú garanciou kvalitného výsledku.