O nás

Top- reklama.sk Sme prví na trhu!

Milujúci reklamu

Top-reklama.sk je portál, ktorý sa zameriava na komplexnú a cielenú propagáciu všetkých reklamných poskytovateľov. Sústredíme sa na bilboardybigboardyplachty, tlačoviny, CLV (osvetlené CLV, neosvetlené CLV alebo statické CLV), reklamné a mediálne kampane v rádiách a v TV, IT a rôzne reklamné predmety (tričká, vizitky, nálepky a podobne).

Poskytujeme priestor, ktorý zjednodušuje zákazníkom vyhľadať všetky druhy reklamy pre svoj biznis a podnikanie. Top-reklama.sk sa centralizuje na všetky typy reklám, preto sústreďujeme všetkých poskytovateľov reklamy na jedno miesto. U nás nájdete všetky typy plošnej aj lokálnej reklamy, vertikálne reklamné bannery, veľkoplošné reklamy a cielené internetové reklamy, ktoré si môžete vyhľadať podľa mesta alebo kraja.

Spoznajte konkurenciu, buďte kreatívni!

V dnešnej online dobe kráča web a internetový priestor s reklamou ruka v ruke, poskytuje najväčší reklamný lobing, a pretocielené vyhľadávanie reklamných plôch zvyšuje účinok reklamy. Top-reklama.sk je miesto,ktoré Vám poskytuje reklamný nadhľad a možnosť pripraviť svoju reklamu atraktívne a čo najkreatívnejšie. Porovnajte sa s konkurenciou a buďte najlepší!

Ako pripraviť úspešnú reklamu?

Zaregistrujte sa zdarma a pridávajte reklamné inzeráty ako fyzická osoba alebo firma.
V jednom profile môžete pridávať aj viac inzerátov, ktoré neskôr obnovujete zdarma bez toho, aby ste ich museli zadávať znovu. Váš inzerát poskytuje záujemcovi okamžitý a priamy kontakt na firmu alebo osobu, ktorá inzerát pridáva, a to bez zásahu sprostredkovateľa reklamy. Naše podmienky inzercie sú pro - klientske. Chcete zvýšiť odozvu svojej reklamy? Umiestnite banner na našom webe.

Tím z Top-reklama.sk je tu pre Vás

Produktívna, kreatívna a cielená reklama na jednom mieste, ktorá môže byť základom pre Váš biznis – to je našim reklamným cieľom. Našou víziou je vytvoriť najväčšiu online databázu reklamy a naše ambície vedúaj do ostatných členskýchkrajín. Zaregistrujte sa a rozbehnite biznis naplno!

Máte otázku? Napíšte nám! e-mail admin@top-reklama.sk a tel. číslo +421 915326778

Tím z Top-reklama.sk sa teší na spoluprácu!

Sme tu pre Vás na facebooku.